Městská knihovna Rokycany
MĚSTSKÁ
KNIHOVNA
ROKYCANY

22. června v 17 hodin představení divadelního spolku J. K. Tyla z Mýta.

Nabídku CD najdete v katalogu KOHA, napište do vyhledávače: audioknihy

Výsledky vyhledávání - mluvené slovo (rokyknih.cz)


Ceny Bystrouška | dětská audiokniha roku (cenybystrouska.cz)

 

Aktuality

Zobrazeno 1-30 ze 51
Výstava plakátů NEČTU! POSLOUCHÁM

Letní výstava

Datum: 31. 5. 2023

Výstava plakátů NEČTU! POSLOUCHÁM, která vtipnou formou seznamuje s audioknihami, bude v Městské knihovně Rokycany k vidění v červenci a srpnu.

Královražda na Křivoklátě

Nové audioknihy

Datum: 15. 5. 2023

V příběhu Královražda na Křivoklátě slaví Přemysl II. Otakar patnácté výročí korunovace českým králem. Jeho manželka Kunhuta mu spolu s několika předními velmoži uchystá jako překvapení okázalou oslavu na Křivoklátě, kam se sjedou nejen jeho věrní stoupenci...

Tajné výlety Fany a Beryho

Dětské audioknihy

Datum: 9. 5. 2023

Nová audiokniha Tajné výlety Fany a Beryho přináší dětem nejen zajímavé informace o přírodě, ale také o životě na farmě v letním období.

Nové audioknihy

Audionovinky

Datum: 9. 3. 2023

V hudebním oddělení nabízíme velký výběr z CD pro děti i dospělé.

Nové audioknihy a CD

Audionovinky!

Datum: 10. 1. 2023

K vypůjčení chystáme CD Bryana Adamse, Kateřiny Marie Tiché, pro děti Minutové pohádky a příběhy, Trosečníci z Vlaštovky, Boj o ostrov. Pro dospělé titul Vévoda a já, Babičkou proti své vůli...

Michal Hrůza

Audionovinky

Datum: 6. 12. 2022

V hudebním oddělení si můžete vypůjčit Hity & příběhy (Best Of 2001-2021) Michala Hrůzy, nové tituly od Vlastimila Vondrušky a vánoční koledy...

Nové audioknihy

Nové audioknihy

Datum: 14. 11. 2022

Poslechněte si historické detektivky V. Vondrušky! Na počátku adventu přijíždí Jiří Adam z Dobronína s pomocníky bakalářem Petrem a jeho ženou Rozárkou na svůj statek na Vysočině, kde hodlá během Vánoc odpočívat...

Nové audioknihy

Audioknihy pro děti i dospělé

Datum: 7. 11. 2022

Vojtěch Bernatský neztrácel dobrou náladu ani v časech pandemie – aspoň tak mohl strávit více času se svými dětmi. A že je to někdy na zbláznění? Lepší zbláznit se spolu s celou rodinou, než zešílet sám! Rodičovská láska překoná všechno, i tu nejotravnější karanténu.

Skutečná

Nové audioknihy

Datum: 18. 10. 2022

Talentovaná herečka a dokumentaristka Petra Nesvačilová píše v souboru krátkých příběhů a zamyšlení o svých vzpomínkách na dětství na vsi i nabitých dnech herečky z povolání, které jsou něčím vždy trochu nevšední. Petřiny texty nepostrádají vtip ani autentický a nepřikrášlený vhled do života...

Alžběta a Nina

Nové audioknihy

Datum: 27. 9. 2022

Román Alžběta a Nina si můžete poslechnout jako audioknihu! V nabídce máme další nové detektivky, povídkové knihy, autobiografie i CD pro děti!

Nové audioknihy a hudební CD

Do ucha

Datum: 5. 9. 2022

Poslechněte si 30 největších hitů Country rádia. Početní „portovní“ medailisté jsou doplněni songy zajímavě stylově hraničními, vždy však silně melodickými a s českými texty o něčem.

Balení učebnic 2022

Balení učebnic

Datum: 29. 8. 2022

Ve dnech 1. - 9. září zabalíme v hudebním oddělení školákům učebnice atypických rozměrů do průhledné fólie. Otevřeno máme každý den od 8 hodin, v pondělí a v pátek do 16 hodin, v úterý, ve středu a ve čtvrtek do 18 hodin.

Nové audioknihy pro dospělé

Nové audioknihy

Datum: 24. 8. 2022

Z nových audioknih nabízíme detektivky Do posledního dechu, X způsobů smrti, Pyramida, Poprava. Půjčit si můžete také příběh malířky Toyen, Srdce Evropy autorky Pavly Horákové a další zajímavé tituly.

Nové audioknihy pro děti i dospělé

Nové audioknihy pro děti i dospělé

Datum: 9. 8. 2022

Dětem na prázdniny nabízíme písničky, pohádky a příběhy. Pro dospělé máme audioknihu Pětadvacet tisíc dnů vzpomínek, román Za pět let, detektivky Noční pták a Tichá modlitba a další tituly.

Prázdninový výlet s knihovnou 22. 7. 2022

Výlet s knihovnou 19. 8. 2022

Datum: 4. 7. 2022

Vážení čtenáři, Městská knihovna Rokycany chystá pro děti i dospělé na pátek 19. 8. Prázdninový výlet s knihovnou do Kasejovic. Pátrat budeme po léčivých i jedlých bylinách s průvodkyní Alenou Gajduškovou, lektorkou kurzů soběstačnosti.

Výlet s knihovnou 8. 7. 2022

Výlet s knihovnou 8. 7. 2022

Datum: 4. 7. 2022

Městská knihovna Rokycany chystá pro děti i dospělé v pátek 8. 7. 2022 Výlet s knihovnou na KARLŠTEJN a další tajemná místa Českého krasu.

Nové audioknihy pro dospělé

Nové audioknihy

Datum: 24. 6. 2022

Jojo Moyesová ve svém nejnovějším románu tentokrát přináší výpravné historické drama z dob americké hospodářské krize, vycházející ze skutečných událostí. Odvážné ženy čeká cestování na koních nebezpečnou divokou krajinou, boj s předsudky místních lidí vůči ženám...

Hudební CD Srdcem

Nové audioknihy, hudební CD

Datum: 10. 5. 2022

Patnáct let trvalo, než Jaroslav Samson Lenk nastřádal nové písně, které k sobě patří. CD s všeříkajícím názvem SRDCEM přináší celkem 21 autorských písní a publikaci s texty.

Nové audioknihy

Nové audioknihy a hudební CD

Datum: 26. 4. 2022

Psychothriller POSLEDNÍ PANÍ PARRISHOVÁ s překvapivou pointou vykresluje temné hlubiny lidské duše, která může skrývat plány černé jako ze samotného pekla.

Nové audioknihy pro děti

Nové audioknihy pro děti i dospělé

Datum: 22. 4. 2022

Z nových audioknih pro děti nabízíme: Černobílé prázdniny, Dobrodružství pavouka Čendy, Ledová obluda, H2O a tajná vodní mise, Agnes a zakázaná hora. Pro dospělé: Listopád, Jak přežít svého muže, Ďábelské hry a další tituly. Přijďte si vybrat!

Nové audioknihy

Nové audioknihy

Datum: 5. 2. 2022

Nové audioknihy k vypůjčení: Bez duše, Smrtící bílá, Království, Hvězdy na cestě, Jak voní tymián, Zůstaň se mnou, Dokonalé stopy, Dokonalá smrt, Dokonalé ticho. Pro děti: Pokladnice pohádek, Chaloupka na vršku, Spáčka a vřeteno

Audionovinky

Nové audioknihy

Datum: 10. 1. 2022

Poslechněte si strhující životopisné drama Jana Mikoláška, muže s léčitelskými schopnostmi! Příběh vznikl podle skutečné události, na Mikoláška se obracely tisíce lidí s žádostí o pomoc, včetně osobností politického a kulturního života...

Nové audioknihy

Nové audioknihy

Datum: 3. 1. 2022

Originální, humorný, dojemný i romantický příběh PROJEKT MANŽELKA se svérázným a naprosto neodolatelným hlavním hrdinou vás zaručeně pobaví!

Audionovinky

Audionovinky

Datum: 4. 12. 2021

V hudebním oddělení jsme pro vás připravili nové audioknihy. Výpůjční doba je 1 měsíc, s možností prodloužení.

Audionovinky pro děti

Audionovinky pro děti

Datum: 1. 11. 2021

V listopadových audionovinkách pro děti najdete mj. pohádkové vyprávění o léčivých bylinkách Jde sem lesem. Děti se při poslechu seznámí s některými léčivými rostlinami, pochopí, že každá rostlina má na světě své místo, a poznají také, že řada rostlin může být pro lidi užitečná.

Říjnové audionovinky

Audionovinky

Datum: 26. 10. 2021

V hudebním oddělení si můžete v říjnu vypůjčit nové audioknihy!

Povinná četba na CD

Nejen pro studenty

Datum: 7. 10. 2021

V hudebním oddělení nabízíme desítky titulů namluvené povinné četby pro studenty a další zájemce. Výpůjční doba je minimálně 1 měsíc.

Audioknihy pro dospělé

Žádané audioknihy

Datum: 10. 9. 2021

Mezi nejžádanější audioknihy patří Eugenie od Jany Poncarové, Heřmánkové údolí autorky Hany Marie Körnerové, Gump scénáristy Filipa Rožka a další. Přijďte si také vybrat!

Vtipné audioknihy

Vtipné audioknihy

Datum: 31. 8. 2021

V hudebním oddělení půjčujeme zajímavé audioknihy, v nabídce máme také žádané humoristické tituly: Dovolená s moderním fotrem, V oblaku dezinfekce...

Audioknihy pro děti

Audioknihy dětské

Datum: 12. 8. 2021

Kdo poslouchá nezlobí! Doporučujeme tituly...

Zobrazeno 1-30 ze 51

Oddělení

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Vernisáž výstavy Stroj na záchranu planety 16. 5. 2022

Aktuální počasí

dnes, středa 31. 5. 2023
jasno 18 °C 10 °C
čtvrtek 1. 6. jasno 19/6 °C
pátek 2. 6. jasno 22/7 °C
sobota 3. 6. jasno 26/10 °C

Svátek

Svátek má Kamila

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Chladno a večerní mlhy v máji, hojnost ovoce a sena dají.

Pranostika na akt. den

Len vysetý posledního května se dobře zvedne, protože Petruška ráda přede.

OTEVÍRACÍ DOBA